Hotel Sallustio Rzym - Strona Główna - Tani Trzygwiazdkowy Hotel w Rzymie

Italiano
English
Français
Español
Deutsch
Русский
Português
Română
Polski
中文
Oferty Specjalne - Kliknij tutaj!
Hotel Sallustio Rzym
Book Now
Hotel Sallustio Rzym | Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy
 

 
 
 
NIEDROGI HOTEL NIEDALEKO TERMINI
Trzygwiazdkowy niedrogi Hotel Sallustio Rzym cieszy się centralnym położeniem niedaleko Termnini i Porta Pia, dając gościom maksimum wygody przy odkrywaniu miasta.
 
ODLEGŁOŚĆ SPACERU OD RZYMSKICH ZABYTKÓW
Doskonałe centralne położenie Hotelu Sallustio Rzym oznacza, że goście mają Wieczne Miasto tuż za progiem. Centrum historyczne jest rozległe kilka kilometrów (jest tu przecież mnóstwo historii) a nasz tani trzygwiazdkowy Hotel w Rzymie znajduje się na jego wschodnim krańcu, co oznacza, że niektóre z najsłynniejszych na świecie historycznych cudów, takich jak Koloseum, Panteon, Hiszpańskie Schody czy nawet wspaniała Bazylika Św. Piotra znajdują się w odległości spaceru.
 
HOTEL POSIADA
• Bezpłatne Wi-Fi w lobby
Internet Wi-Fi• Prywatne Łazienki
• Klimatyzację
• Mini-bar
• Centralne Położenie
 
WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ HOTELU SALLUSTIO RZYM

PołożenieNasze niedrogie dwugwiazdkowej zakwaterowanie w centrum, niedaleko stacji Termini, mogąc zaoferować zakwaterowanie wysokiej jakości za rozsądną cenę w sercu rzymskiego centrum historycznego podróżnikom z ograniczonym budżetem, rodzinom i gościom, których po prostu bardziej niż basen interesuje zwiedzanie.

Rodzinny, oferujący proste, czyste i bezpieczne pokoje, nasz niedrogi hotel w centrum Rzymu jest doskonałym zamiennikiem hotelu dwugwiazdkowego czy hostelu i posiada liczne domowe wygody, które pozwolą Wam na relaks i spokój ducha. Nasza bliskość w stosunku do największej stacji kolejowej w mieście sprawia, że niezwykle łatwo znaleźć nas po przyjeździe i w ciągu całego pobytu!

Nasz rodzinny niedrogi rzymski hotel oferuje zakwaterowanie doskonałej jakości w centrum historycznym...

Niedaleko stacji Termini

Centralne położenie Hotelu Sallustio i naszej siostrzanej własności daje naszym gościom niezrównaną swobodę w odkrywaniu Rzymu w dzień i w nocy…

 
         
 
Hotel Sallustio Rzym
Internet Wi-Fi
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
DOSTĘPNY TYLKO W HOLU
I W REJONIE RECEPCJI
Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy | P.IVA 13040461009 | Polityka prywatności
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd.