Hotel Sallustio Rzym - Położenie - Niedrogi Hotel niedaleko Termini

Italiano
English
Français
Español
Deutsch
Русский
Português
Română
Polski
中文
Oferty Specjalne - Kliknij tutaj!
Hotel Sallustio Rzym
Book Now
Hotel Sallustio Rzym | Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy
 

 
 
 
NIEDROGIE POKOJE W RZYMIE
Sallustio, niedrogi hotel niedaleko Termini, posiada 38 czystych, wygodnych u urządzonych ze smakiem pokoi gościnnych w świetnych niskich cenach w ciągu całego roku, z częstymi ofertami specjalnymi.
 
WICIECZKI
Znajdować się niedaleko stacji Termini nie oznacza tylko, że nasi goście mają łatwy dostęp do całego miasta Rzymu - często niedocenianą korzyścią z naszego wyboru lokalizacji jest łatwość z jaką można dzięki niej odwiedzić liczne wsie i miasteczka w regionie Lazio - produkujące wino obszary Frascati czy Orvieto są oddalone godzinę drogi od miasta, podobnie jak wybrzeże i antyczny rzymski port oraz stanowisko etruskich wykopalisk archeologicznych Ostia Antica!
 
ATRAKCJE
• Fontanna di Trevi - 1 przystanek do Repubblica
• Hiszpańskie Schody - 2 przystanki od Repubblica
• Koloseum - 3 przystanki od Castro Pretorio
• Villa Borghese - 3 przystanki od Repubblica
• Bazylika Św. Piotra - 5 przystanków od Repubblica
 
POŁOŻENIE

Tutaj, w niedawno zmodernizowanym trzygwiazdkowym Hotelu Sallustio Rzym jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania Wam wysokiej jakości usług i zakwaterowania w niskich cenach w centrum Rzymu. Nie mamy basenu olimpijskich rozmiarów, właściwie to w ogóle nie mamy basenu, ale jeśli chcecie odkrywać legendarne miasto Rzym, jego cuda i magię, to będziecie zadowoleni wiedząc, że nasze fantastyczne położenie niedaleko Termini pozwala Wam na to z wyjątkową łatwością, wygodnie i tanio.

Jak możecie zobaczyć na powyższej mapie, znajdujemy się w odległości kilometra od stacji Termini, więc jest to leniwy spacer przez ruchliwe ulice lub taksówka za około 20 euro z bagażem w ciągu dnia. Jeśli chodzi o transport publiczny, to niedrogi hotel niedaleko Termini Sallustio jest mniej więcej tak samo odległy do stacji metra Repubblica i Castro Pretorio, znajdujących się kolejno na czerwonej i niebieskiej linii metra.

Z centrum historycznym Rzymu dosłownie za progiem

...nasze rodzinne zakwaterowanie oferuje naprawdę wyjątkową jakość za niewielkie pieniądze...

Dodatkowym atutem pobytu obok największego węzła komunikacyjnego miasta

...jest łatwy dostęp z Hotelu Sallustio do wszystkiego w Rzymie...

Lotnisko Leonardo da Vinci (Fiumicino)

...jest połączone z Termini Pociągiem Leonardo Express w ciągu dnia, ale aby nieco zaoszczędzić możecie wziąć pociąg nieekspresowy za około jedną trzecią ceny.

Lotnisko Ciampino

...jest połączone z Termini licznymi autobusami - kupcie bilet po wylądowaniu raczej niż w samolocie, aby uniknąć kolejek i wysokich cen.

 
         
 
Hotel Sallustio Rzym
Internet Wi-Fi
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
DOSTĘPNY TYLKO W HOLU
I W REJONIE RECEPCJI
Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy | P.IVA 13040461009 | Polityka prywatności
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd.