Hotel Sallustio Rzym - Pokoje i Usługi - Niedrogie Pokoje w Rzymie

Italiano
English
Français
Español
Deutsch
Русский
Português
Română
Polski
中文
Oferty Specjalne - Kliknij tutaj!
Hotel Sallustio Rzym
Book Now
Hotel Sallustio Rzym | Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy
 

 
 
 
NIEDROGI HOTEL NIEDALEKO TERMINI
Trzygwiazdkowy niedrogi Hotel Sallustio Rzym cieszy się centralnym położeniem niedaleko Termini i Porta Pia, dając swoim gościom maksimum wygody przy odkrywaniu miasta.
 
RODZAJE POKOI I ZESTAWY
Naszych 38 pokoi występuje w różnych rozmiarach i zostało podzielonych na Pojedyncze, Podwójne, Potrójne i Poczwórne. W ceny podawane kiedy rezerwujecie bezpośrednio u nas wliczone jest śniadanie i wszystkie podatki i ukryte koszty, tak więc cena, którą widzicie jest ceną, którą zapłacicie, za pokój, za noc. Używanie naszego bezprzewodowego połączenia internetowego, dostępnego tylko w częściach wspólnych, jest bezpłatne, chociaż inne dodatki, takie jak łóżeczko dla dziecka, wiążą się z dodatkową opłatą.
 
POKOJE POSIADAJĄ
• Prywatne Łazienki
• Klimatyzację
• Włoską Telewizję Satelitarną
• Sejf
• Mini-Bar
 
POKOJE I USŁUGI

Hotel Sallustio Rzym oferuje 38 elegancko zaprojektowanych, choć prostych i bezpiecznych pokoi z licznymi nowoczesnymi wygodami, które czynią nas naprawdę komfortowym zamiennikiem niedrogich hoteli dwugwiazdkowych czy hosteli. Nasze niedrogie pokoje w Rzymie są czyste i bezpieczne i wszystkie cieszą się podstawowymi domowymi wygodami czyniącymi Wasz pobyt naprawdę bezproblemowym, takimi jak klimatyzacja czy prywatność własnej łazienki.

Elegancki i prosty wystrój powtarza się we wszystkich naszych pokojach gościnnych, mimo to w każdym jest nieco inny tak, aby stworzyć elegancką i relaksującą atmosferę bez zbędnego wzrostu cen. Przygaszone światła, raczej dywany niż nagie marmurowe podłogi i zdrowa pomoc naturalnego światła z dużych okien starego budynku łączą się, aby udowodnić, że nie potrzeba wielkiego bogactwa ani grubego portfela dla komfortu i spokoju.

Usługi Hotelowe

Personel trzygwiazdkowego Hotelu Sallustio i jego siostrzanej własności w tym samym budynku, dwugwiazdkowego jest pod ręką 24 godziny na dobę, aby zaoferować Wam pomoc w każdej sprawie związanej z zakwaterowaniem. Nasze niedrogie pokoje w Rzymie oferują podróżującym do tego cudownego miasta prywatność i bezpieczeństwo trzygwiazdkowego hotelu w dwugwiazdkowej cenie!

Doskonała jakość za niską cenę

Trzygwiazdkowy rodzinny hotel w centrum Rzymu, idealne zakwaterowanie dla rodzin z ograniczonym budżetem…

Czyste i proste zakwaterowanie

Tym, chcącym zwiedzać Rzym, Hotel Sallustio pozwala zaspokoić podstawowe potrzeby dotyczące zakwaterowania a nawet więcej…

 
         
 
Hotel Sallustio Rzym
Internet Wi-Fi
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
DOSTĘPNY TYLKO W HOLU
I W REJONIE RECEPCJI
Via Servio Tullio, 7 - 00187 Rzym Włochy | P.IVA 13040461009 | Polityka prywatności
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd.